Edna
http://edna.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 İleri>>
Cevapla
zipir

evet arkadaşlar ne zaman sahne alacaksınız ya:))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Eylül 2006 8:04 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
paranoiac_bt

arkadaslar guzel bi sekilde ilerliyosunuz orchestras basarınızıda kutluyorum bu arada,yeni besteleri ve kayıtları bekliyoruz..
kalın saglıcakla..:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Eylül 2006 9:21 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
raqist

Arkadaşlar demolarınız çok güzel ve kaliteli başarılarınızın devamını dileriz.                                                                              Alerji.

(raqist tarafından 10 Eylül 2006 11:50 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Eylül 2006 11:50 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
pr_edna

Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar,dediğimiz gibi, 2. demo çok daha iyi olacak inşallah..zaten böyle olumlu tepkiler aldıkça biz bu işi sonuna  kadar götürürüz,çok daha iyisiyle de karşınıza çıkarız..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Eylül 2006 6:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
zipir

arkadaşlar çok sıkı bir grubsunuz...ursanın en sıı grularındansınız benim görüşümce...özellikle vokalinizin sesi çok güzel:)))umarım sizleri canlıda dinleye biliriz...

taipcinizim:))))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Eylül 2006 12:44 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
iNorGaNik

eski üyeliğimle beraber (adminler sonunda dayanamayıp iptal ettiler :D ) bir çok demo dinledim burda.
zaten grupların biçoğu üç veledin iki nota basmasıyla olumuş :)

ama sizin kayıtlarınız çok iyi.
burada dinlediğim en iyi ses ve yorum solistinize ait :)
sim’in solisti de çok başarılı hakkını yememeli :)
ee bizim uğurunda öledir :D

bu arada bizi dinlediniz mi?
dinlemediyseniz sizden bizi dinleyip yorumlarını öğrenmek isterim.
başarılarınızın devamını diliyorum arkadaşlar.
hoşçakalın
Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Eylül 2006 9:01 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
E_coli

arkdaslar demolarinizi cok begendim cok iyisiniz ayrica kayıtlarin kalitesi cok iyi olmus bu kayıtlari nerde yaptniz allah askiniza
Bu mesajın yazıldığı tarih : 7 Eylül 2006 11:19 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
MetaGory

Tartışma gereksiz alevlenmiş gibi geldi bana. Üsluptan kaynaklanan bir sorun ve tabiki de sanallığın verdiği duygusuzluk. Her iki taraf da bir şeyler yapmaya çalışırken sapıtmış mevzu.

Neyse. Edna iyi bir grup fakat daha yolun başındalar. Enstrümanistlik olarak demiyorum grup olarak daha yolun başındalar. Yoksa elemanlara tek tek bakıldığında hepsi enstrümanlarına gayet hakimler. Grubun müziğinin oturması için biraz daha fazla çalışmaları ve daha fazla konser vermeleri gerekiyor. Kaldı ki yeni gitar rifflerini veya bu yılın sonuna doğru demolarında yer verecekleri bestelerini dinledikçe güzel şeyler olacağına inanıyorum. Hard’n Heavy imiş Atmosferikmiş falanmış filanmış. Bunlar önemsiz şeyler. Adamlar eğlenerek müzik yapıyorlar ve izleyicinin/dinleyicinin de eğlenmesini sağlıyorlar. Sert bir müzik yapıyorlar. Bunu seven insan zaten dinliyor. Ben sanmıyorum ki birisi çıksın "Yok ula bunlar şu tarz müziği yapıyor ben kesinlikle dinlemeyim" veya  "şöyle şöyle dediydiler ama bak ne çalıyolar" desin. diyen birisi de varsa hala ,ilkokuldaki Fenerbahçe-Galatasaray tartışmalarından kurtulamamış, onun bunun etkisinde kalmış, kendini ispatlayamamıştır derim o kişi için.

bu adamlar müziğin her türlüsünü dinliyorlar, dinledikleri her şeyi harmanlıyorlar ve müziklerinde kullanıyorlar. aç gözlü insanlar "aha bak ordan burdan çalıyolar işte!" diyebilir ama ben onu kastetmiyorum. bu adamlar gerçekten müziği biliyor ve dinlediklerini damıtıp kendi müziklerinde uyguluyorlar. biraz zaman tanıyın. takdir edersiniz ki Türkiye’de rock veya metal müzik icra etmek zordur. sabır ister, emek ister. eğer Edna bu emek ve sabrı gösterirse iyi yerlere gelir ve sağda solda para kazanmak için insanların istediği şarkıları çalmak zorunda kalmazlar.

bu piyasada idealist olmak istiyorsan paran olması lazımdır. paran yoksa paran olana kadar herşeye "he" demek zorundasın. bunların hepsi kapitalist düzenin getirdikleridir ve "yok abi ben yine bildiğimi okurum" gibi bir saçmalığı kaldırmaz. bu piyasa böyle düşüneni yer.

sevgiler ve de saygılar

Gory
Bu mesajın yazıldığı tarih : 18 Ağustos 2006 2:16 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
scherzo

ilk yazında hala çirkin taşlamalarına devam ediyosun sonra bambaşka bir yazı yazıpyapıcı olmaya çalışıyosun tamam arkadaşlarına eleştiri yapılmasını onlara toz kondurmak istemiyosun ama böyle yaparsan biryere varamayız rockn roll diyorum paylaşım müziği diyorum biraz fedakarlık diyorum hala felsefe yapıp arkadaşlarını anlamsızca kolluyorsun herkesin yeteneği kendine ama böyle yazılarla hiçbişey olmaz..niye bozulayım ki..bozulmaya yer yok müzikte..şimdi lafı yedirdim diye gurur duyuyosan müzik adına senin için şüphe ederim bende bişey yazmıycam artık BANA LAFI YEDİRSENDE BENİ BOZSANDA BİZ BÖYLE ÇOK MUTLUYUZ.Hepinize başarılar
Bu mesajın yazıldığı tarih : 17 Ağustos 2006 9:49 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
namorale

Mantık vardır boşa çalışmayı engeller gerçekleri görmeni sağlar. Dişli olman gerekir bazen kendi mekanizmanı yaratman için. Duygu vardır seni sevdiğin işi yapmaya zorlar, taviz verdirmez kırık dişli doğar ve kırık dişli olarak kaybolup gidersin. Ve her konuda da duygularını hakim kıldığın için önce ünlem işaretleriyle egonu tatmin edercesine eleştri yaptığını sanıp konuşursun sonra aldığın cevap seni bozunca da iyi çocuğu oynarsın. Yapıcı eleştri yapıcaksın eğer iyi niyetliysen. Lafı da pek çevirmiyeceksin ki ne konuştuğun belli olsun.
Yerinde olsam asla küçümsemezdim bazı şeyleri...

not: bir daha  bişi yazmayı düşünmüyorum tartışmak da değil amacım. Çok sevdiğim ,değer verdiğim ve gelecek gördüğüm müzisyen arkadaşlarıma bu yıkıcı eleştrileri yapma hakkını kendinde bulan arkadaşları daha iyisini yapıp bize yol gösterici olmaya davet ediyorum. Kimbilir belki böylece Türk Rock ve Metal müziğini onların aydınlattığı yolda altın adımlarının izinden takip ederek geliştirip güzelleştirebiliriz. 5 adet ünlem işareti.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 15 Ağustos 2006 9:02 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 İleri>>